Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-17 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Novinky
  3. Budeme na Životu bez Bariér 2021
Novinky
09.09.2020
Budeme na Životu bez Bariér 2021
Budeme součástí života bez bariér! Najdete nás mezi vystavujícími. Ze stránek pořadatele výstavy: Akce se posouvá na rok 2021. Festival zaměřený na... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Budeme na Životu bez Bariér 2021
09.09.2020

Budeme součástí života bez bariér! Najdete nás mezi vystavujícími.

Ze stránek pořadatele výstavy:

Akce se posouvá na rok 2021.

Festival zaměřený na seniory, osoby s handicapem a běžnou veřejnost, která se zajímá o prevenci a zdraví své a svých blízkých. Cílem festivalu je pomoci lidem s různými druhy handicapů, a to jak zdravotními, tak společenskými a přispět tak ke zlepšení života a integrace do společnosti ve všech sférách jejich činností.

Obezita, celiakie, diabetes, kardiovaskulární onemocnění, stomie a řada dalších budou novými tématy, na která bychom chtěli poukázat a seznámit širokou veřejnost s příčinami, jejich průběhem, léčbou nebo následky.

Jak aktivně strávit důchodový věk? Jak usnadnit a zpříjemnit seniorům život? Jak pomoci handicapovaným vést plnohodnotný život? Jaké změny a úpravy vyžaduje zdravotní omezení? Jaké jsou novinky na trhu s pomůckami pro zdravotně znevýhodněné osoby? 

Firem poskytující sociální a asistenční služby, prodej kompenzačních pomůcek, úpravy bydlení, vozidel, nabídku léčebných a rehabilitačních zařízení, možnosti trávení volného času a cestování. Program nabitý přednáškami, semináři a workshopy.

Realizace 48h

Zboží odesíláme nejpozději 48 hodin od objednání. Spoluprácujeme s přepravní společnosti TopTrans. Přeprava zdarma.

Platební brány a splátky

Pro zrychlenou a bezpečnou platbu využiváme služeb platební brany Comgate.

Kontakty
(Po-Pá, 9-17 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz